Grindų dangų prekyba bei montavimas

Grindys Jūsų namams – tai grindų įrengimo sprendimai vienoje vietoje. Esame grindų dangos ir medžiagų pardavėjai bei įrengimo specialistai, turintys daugiau nei 16 metų darbo patirtį Lietuvoje ir užsienyje. Savo paslaugas teikiame visoje Lietuvoje, nepriklausomai nuo objekto dydžio – visi užsakymai mums yra vienodai svarbūs, ar tai būtų privatus butas, ar komercinis objektas.

 

Klientams siūlome tik aukštos kokybės ir Jūsų lūkesčius atitinkančią grindų dangą, konsultuojame bei patariame priimant geriausią sprendimą. Be to, esame oficialus grindų dangos gamintojo Hebeta atstovas Lietuvoje.

Taip pat atliekame šiuos darbus: grindų paruošimas, išlyginamojo sluoksnio pylimas bei grindų dangos klojimas visoje Lietuvoje. Kiekvienam klientui padedame pasirinkti tinkamiausią grindų dangos įrengimo sprendimą ir, jei reikia, pasirūpiname visomis reikalingomis medžiagomis, kad klientui kiltų kuo mažiau rūpesčių.

Klojame įvairias grindų dangas. Dirbame su klijuojamomis ir rakinamomis (Click) vinilinėmis lentelėmis (LVT, SPC, WPC), parketlentėmis, laminatu, PVC rulonine bei kilimine danga.  

Elias Flooring – grindys Jūsų namams!