fbpx

Prekių pristatymas

Elektroninėje parduotuvėje www.grindysjusunamams.lt pirktas prekes galime pristatyti visoje Lietuvoje iki Jūsų lauko durų, taip pat jas galima atsiimti sandėlyje Vilniuje. Kuriame sandėlyje yra Pirkėjo užsakytos prekės, Pardavėjas informuos po prekių atvykimo į sandėlį Vilniuje, jei prekės yra užsakomos, arba po užsakymo patvirtinimo, jei prekės yra sandėliuojamos.

Sandėliuojamos prekės pristatomos per 5-7 darbo dienas. Užsakomos prekės pristatomos per terminą, nurodytą konkrečios prekės aprašyme. Prekių pristatymo terminai yra preliminarūs. Tikslesnį pristatymo laiką galima sužinoti susisiekus su vadybininku naudojant kontaktų formą elektroninėje parduotuvėje, el. paštu info@grindysjusunamams.lt arba telefonu +37061857362, nurodžius Jus dominančios prekės kodą.

Prekių pristatymo kainos:

  • Užsakymams internetu iki 499€ – pristatymas visoje Lietuvoje 30€ (su PVM). Neringai taikoma 17€ priemoka.
  • Perkant nuo 499€ – pristatymas Lietuvoje nemokamas.

Pasirinkus pristatymą iki lauko durų, kurjeris prekes pristato iki vietos, kur gali privažiuoti krovininis automobilis. Užnešimo paslauga neteikiama.

Prekių GRĄŽINIMAS

  • Visoms elektroninėje parduotuvėje parduodamoms prekėms suteikiame prekės grąžinimo garantiją, kuri nustatyta vadovaujantis LR įsakymu Nr. 217 „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklės“. 
  • Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje. Prekė turi būti pirkėjo nesugadinta, tos pačios komplektacijos, kokios buvo gauta, taip pat nepraradusi prekinės išvaizdos, t. y. nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt. Netaikoma tik tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė.
  • Grąžinamos prekės neturi būti pažeistos ar kitaip kliento sugadintos, taip pat turi būti pridėtas prekės pirkimą patvirtinantis dokumentas (sąskaita-faktūra), bei raštiškas prašymas dėl prekių grąžinimo su nurodytais prekės trūkumais. Visas siuntimo išlaidas, grąžinant prekę, padengia pats pirkėjas.
  • Jeigu pirkėjui nepatinka nusipirktos prekės forma, dydis, spalva, jis turi teisę per keturiolika dienų nuo prekių pardavimo dienos, pakeisti ją analogiška preke. Jeigu neturėsime pakeitimui tinkamos prekės, tai pirkėjas turi teisę per keturiolika dienų grąžinti prekę ir atgauti už ją sumokėtus pinigus. Prekės į kitas prekes nekeičiamos.
  • Mes neatsakome už tai, kad elektroninėje parduotuvėje esančios prekės savo spalva, forma ar kitomis savybėmis gali neatitikti realių prekių savybių dėl Jūsų naudojamos įrangos ypatybių. Taip pat neatsakome už tai, jei Jūs neatidžiai skaitėte prekių aprašymus. Nė viena iš šių priežasčių nėra pagrindu grąžinti prekes.
  • Prekės, kurios pagamintos atsižvelgiant į asmeninį Pirkėjo pasirinkimą ir yra pritaikytos individualiai kliento poreikiams, yra negrąžinamos.
  • Dėl prekių grąžinimo kreiptis info@grindysjusunamams.lt